ŚDM 2016

ogloszenia

msze

biuro

kontakt

albert

Such

 

Zapraszamy was na 5-cio dniowe rekolekcje młodzieżowe - Szkoła uczniów Chrystusa. 21-26 lutego 2016 r., Sychowo, Rekolekcje dla młodzieży: 2 gimnazjum–liceum.

Szkoła uczniów Chrystusa to przede wszystkim spotkanie z Niezwykłym Nauczycielem, który potrafi przemienić życie tych, którzy Go usłyszą, zobaczą i postanowią naśladować, to także umocnienie na drodze, którą zdecydowaliśmy się iść przez nasze życie. 
W tym roku w trakcie wyjazdu poznamy 5 filarów, na których oparte jest dojrzałe życie chrześcijańskie. 

Wiek uczestników: gimnazjum; liceum. 
Rekolekcje odbywać się będą w Sychowie (miejscowość położona ok. 10 km od Wejherowa (z Wejherowa należy kierować się na Strzepcz). Miejscem zakwaterowania będzie szkoła. Oaza rozpocznie się 21 lutego (przyjazd od g. 16.30 do 18.00), a zakończy 26 lutego (wyjazd po obiedzie – ok. g. 15.00). 

Całkowity koszt wyjazdu wynosi: 130 zł. Tel. kontaktowy: 882 554 020. 
Moderatorami oazy będą: Ks. Krzysztof Pasek i Ks. Mateusz Zawadzki. 

Uczestnicy zabierają ze sobą: książeczkę zdrowia; Pismo Święte; różaniec; notatnik i przybory do pisania; śpiwór i materac; ciepłe ubranie; strój sportowy; buty na zmianę; przybory toaletowe. Można zabrać ze sobą instrumenty muzyczne. 

Kartę zgłoszenia należy dostarczyć do ks. Andrzeja Niemcewicza. Oddając wypełnioną kartę wpłacamy zaliczkę w wysokości 30 zł.

Karta zgłoszeniowa do pobrania: tutaj

kromka

przewodnik katolicki

ekai

deon

Dane kontaktowe

Parafia pw. św. Brata Alberta Chmielowskiego
ul. św. Brata Alberta 22
Gdańsk 80-298

tel. (0-58) 349-55-22